Turkish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Hijyenik Klozet Kapağı

Hijyenik Klozet Kapağı; Genellikle benzin istasyonlarında, alışveriş merkezlerinde, umumi tuvaletlerde gördüğünüz tuvalet kapakları üzerinde bulunan hareketli sisteme verilen addır. Hijyenik klozet kapakları üzerine serilen hijyenik klozet poşeti sayesinde kullanıcılarına tertemiz bir ortam sunmaktadır. Hijyenik klozet kapağı denildiğinde mutlaka üzerine otomatik olarak serilen hijyenik klozet poşeti akla gelinmelidir. Bu hareketli sistem sayesinde kullanıcılar her girdikleri tuvalette gönül rahatlığı ile işlemlerini halledebilirler. Hareketli makara her düğmeye basıldığında veya sensör ile hareket algıladığında otomatik olarak kişinin altına yeni bir poşet serer.

Sıkça Sorulan Sorular

EVET ! Rulo değişimi çok kolaydır.Ayrıntılı bilgi için lütfen kullanım kılavuzunu okuyunuz. İki taraftaki kapaklar çıkarılır.Size göre soldaki kirli rulo çöpe atılır.Sağ tarafa yeni temiz bir rulo takınız. Oturma bölümüne hijyenik filimi geçirerek sol baş makaraya kadar yürütünüz.Filmin uç kısmını elinizle yırtmak suretiyle boş makaraya yarıktan geçirerek sabitleyiniz.Cihaz kullanıma hazırdır.

 

Bir ruloyu ortalama 70-80 müşteri kullanabilir.

 

Akü yaklaşık 2.000 kullanımlık güç sağlar.Cep telefonu şarjı gibi bir adaptörle 3 saatte şarj edilir. (örneğin gece şarjı).

 

Vistan Hijyenik klozet kapağı kendi ürün grubundaki garantili tek üründür. Cihazda küçük veya büyük herhangi bir sorun olursa tamir için beklemezsiniz. Bize servis kaydı yazdırmanız yeterli olacaktır.

 

Motor ihtiyaç duyduğu gücü mekanizma bölümündeki şarjlı bir aküden alır.Bu nedenle yüksek voltajlı elektriksel bir bağlantı olmadığından,ıslak mekanda son derece güvenlidir.

 

EVET tüm klozetlere uyumludur.Sökülüp ve takılması çok kolaydır.
Yukarı Git